moda

Spróbuj czegoś nowego

Od czasu do czasu każda z nas ma ochotę wprowadzić zmiany w swoim życiu. Czasami dotyczy to żywienia i zaczynamy pić zielone koktajle, czasami kupujemy karnet do siłowni i walczymy o nową sylwetkę. Są to jednak zmiany, które wymagają czasu i na ich efekty musimy trochę poczekać. Co zrobić jeżeli zmiany i nowego „ja” potrzebujemy natychmiast? W takim przypadku warto odświeżyć zawartość swojej garderoby i odwiedzić butik online. Nic tak nie zmienia wizerunku i naszego samopoczucia jak zakupy i nowe ubrania.

Podczas zakupów online możesz trochę zaszaleć. Dzięki licznym promocjom, kuponom rabatowym i wyprzedażom możesz kupić ubrania, na które do tej pory nie było Cię stać lub ze względu na inne wydatki musiały poczekać. Przeglądając kolejne strony z ofertą sklepu warto mieć również w pamięci swoje ubrania. Ulubionej spódnicy wystarczy dokupić nową bluzkę, pończochy lub body z siateczką, by odświeżyć swój look. Warto szukać rzeczy uniwersalnych, które można zestawiać z różnymi elementami garderoby.

Z drugiej strony nie wszystkie zakupy muszą być racjonalne. Jeżeli widzimy spodnie lub sukienkę w ulubionym kolorze i kroju, który podkreśla zalety naszej sylwetki, warto przełamać swoje schematy zakupowe i kupić coś, na co mamy ochotę. Może to być sukienka sznurowana, gorset, bluzka z kwadratowym dekoltem lub długa, rozkloszowana spódnica w żywym kolorze. Kiedy przyjdzie nam ochota zmianę, takie rzeczy sprawdzają się najlepiej.