moda

Modna garderoba na lato i nie tylko

Najwyższa pora uzupełnić garderobę ze względu na zbliżające się lato. By nie tracić czasu, ani energii na odwiedzanie kolejnych sklepów, najlepiej jest skorzystać z rozwiązania, jakim jest butik online. Dzięki temu zakupy można poczynić o dowolnej porze, dokładnie oglądając zamieszczone zdjęcia i analizując ceny. To niezwykle wygodne i praktyczne. Co warto kupić na nadchodzący sezon, ale też na kilka kolejnych?

Przykładem może być body z siateczką. Można je różnorodnie stylizować, na przykład w zestawieniu z jeansami czy spódnicą ołówkową. Wygląda to zarówno swobodnie, jak i elegancko i seksownie. To doskonała propozycja na randkę czy wieczorową imprezę. Na body można założyć żakiet, wtedy strój staje się jeszcze bardziej stylowy. Jeżeli nie chcemy pokazywać zbyt wiele ciała, to najlepszy sposób by stonować zestawienie.

Kolejna modna rzecz w naszej garderobie, to może być sukienka sznurowana. Sznurowania są niezwykle modne w tym sezonie i stosowane są zarówno na bluzkach, jak i sukienkach. Najlepiej, by strój na dole był zwiewny i miał długość maxi. Wtedy można go zastosować na spacer po wakacyjnym mieście czy na plażę. Sukienka ze sznurowaniem do kolan to doskonała opcja na spotkanie z ukochanym czy też wyjście z koleżankami na kawę.

Te dwa wspomniane elementy garderoby można stylizować naprawdę różnorodnie, tworząc wiele propozycji strojów. Wszystkie one będą modne, stylowe oraz uświadomią innym, że znamy trendy i chcemy z nimi podążać.