moda

Moda męska wiosna – lato 2019

Chodź zima nadal w pełni, to jednak czas najwyższy, aby przyjrzeć się trendom, jakie proponują projektanci na sezon wiosenno – letni tego roku. Dziś na warsztat bierzemy modę męską.

 

Garnitury męskie, Wrocław, Kraków czy Paryż będą posiadały elementy zapożyczone z mody sportowej, spotkamy tutaj duże oversizowe modele. Kroje będą mocno podkreślały ramiona, znajdą się tutaj także marynarki o zaokrąglonych ramionach. Nie rzadko będzie można zobaczyć także garnitury w śmiałych kolorach. Pojawią się na rynku także garnitury z lejących, lekkich tkanin. Modni panowie będą sięgać także po lśniące materiały oraz stroje rodem z szafy swoich dziadków. Modne będą dwurzędówki, zapięcia na jeden lub trzy guziki. Najmodniejsze fasony można znaleźć między innymi w – http://www.ewtex.pl/sklepy/wroclaw/.

Tendencja obecna w zimowy sezonie, utrzyma się także wiosną i latem. Modne będą koszule z dużymi wzorami. Kolorowe, wzorzyste często wykonane z kawałków różnych materiałów – takie koszule będzie nosiło się w nadchodzącym sezonie. W kwestii koszul także widoczne są nawiązania do stylu retro. Modne staną się obszerne rękawy koszul kończące się w łokciu. Drugą młodość przeżyją także koszule hawajskie. Modne staną się fasony koszul bez kołnierza lub takie, w których zostanie on zastąpiony stójką.

Jakie spodnie założyć do takich koszul? Tutaj projektanci dają panom szeroki wybór. Nadal modne są spodnie dresowe, których sportowy charakter jest celowo podkreślany przez lampasy i ściągacze wokół kostek. Modne są i będą także spodnie szerokie. W zasadzie im szersze tym lepiej. Luźne fasony to krzyk mody wiosną i latem 2019. Luźne spodnie mogą być zarówno zwężane w kostce, jak i swobodnie opadać. Alternatywnie projektanci proponują powrót do obcisłych fasonów, jednak spodnie już nie są zwężane w łydce, ale szyte prosto. Panowie, którzy zdecydują się na spodnie do kostek w zasadzie zaczną nosić korsarki, bo ten fason spodni znów uległ skróceniu, tak że nogawki kończą się w połowie łydki.

Podsumowując modę męską na ten sezon należy dojść do wniosku, że modne będzie wszystko co ouversizowe, co kolorowe i pełne wzorów oraz aplikacji. Warto także przejrzeć szafy dziadków, bo stylizacji inspirowane stylem retro stają się coraz popularniejsze. Świetnie sprawdzą się połączenia ubrań retro z nowoczesnym stylem sportowym czy z wzorzystymi koszulami. Wiosną i latem 2019 r. w modzie męskiej będzie bardzo kolorowo. Począwszy od koszul i spodni po marynatki i garnitury męskie – Wrocław, Nowy Jork i Rzym nosić będą barwne i wzorzyste ubrania.